Dnia 14 marca br. uczniowie klasy ósmej wraz z wychowawcą wybrali się na kolejne drzwi otwarte. Tym razem celem ich wyjazdu był Zespół Szkół Przyrodniczo - Biznesowych w Tarcach. Kilku uczniów planuje kontynuować naukę właśnie w tej szkole, dlatego wszyscy chętnie skorzystali z zaproszenia, by poznać ofertę, szkołę, nauczycieli i starszych kolegów. Ósmoklasiści wzięli udział w ciekawych warsztatach z agrobiznesu, weterynarii, architektury krajobrazu, technologii żywności, logistyki, organizacji reklamy oraz innych.

Dzięki temu zyskali informacje o zasadach kształcenia na wybranych kierunkach, poznali rozmieszczenie sal. Wszyscy byli zadowoleni z wyjazdu, niektórzy na miejscu podjęli decyzję o wyborze tej szkoły oraz o kierunku, inni postanowili przeanalizować zdobytą wiedzę. Mamy nadzieję, że wszystkie wybory będą mądre, a nasi absolwenci dostaną się na wymarzone kierunki - tego im życzymy!