"Krawiec Niteczka"
Dnia 12.09.2014r. uczniowie klas 1-3 obejrzeli w tym roku pierwszy spektakl przez Internet dzięki Telewizji Polskiej. Na dużym ekranie w naszej szkole został wyświetlony spektakl "Krawiec Niteczka" ze Śląskiego Teatru Lalki i Aktora „Ateneum” w Katowicach. Sceniczna wersja pięknej, poetyckiej opowieści Kornela Makuszyńskiego (w oryginale nosząca tytuł: „O tym, jak krawiec pan Niteczka został królem”) została wyreżyserowana przez Zbigniewa Głowackiego.