Zakończenie roku
22. czerwca o godzinie 8.30 w sali Domu Ludowego rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego od przemówienia Agaty Sikorskiej, przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego. Agata podkreśliła wkład pracy i zaangażowanie uczniów, podziękowała nauczycielom za całoroczną pracę, a następnie zaprosiła wszystkich do obejrzenia części artystycznej w wykonaniu dzieci uczęszczających na kółko teatralne.