66
Uczniów
8
Klas
36
Dziewczyn
31
Chłopców
8
Nauczycieli
3
Projekty

Dnia 30 września 2021 roku w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. W tym roku kandydaci z klas IV - VIII musieli do 17 września przygotować swoje plakaty z hasłami i programem wyborczym. W tym roku do SU kandydowało 11 osób, a plakaty rozwieszono na korytarzach szkoły. 

Dnia 4 października 2018 roku w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. W drugiej połowie września uczniowie z klas IV - VIII wraz z wychowawcami ustalili osoby kandydujące do szkolnego samorządu. Kandydaci wybrali swój sztab wyborczy, który pomógł im przygotować plakaty wraz z programem wyborczym oraz ulotki.

5 października 2016 r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego, które zostały poprzedzone miesięczną realizacja projektu wśród uczniów klas I - VI pt. "Wybieramy przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego". W ramach działań projektowych uczniowie przeanalizowali stan zasobów i potrzeb szkoły, wybrali przedstawicieli, przygotowali kampanie wyborcze dla swoich kandydatów.

Już 2 września 2015r. ruszył w naszej szkole projekt "Wybieramy przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego", który zakończył się 30 września wyborami, w których udział wzięło 56 uczniów spośród 56 uprawnionych do głosowania. Projekt przygotował uczniów do przeprowadzenia wyborów reprezentacji samorządu uczniowskiego.

Dnia 27 maja w naszej szkole odbył się międzyklasowy konkurs piosenki zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Zadanie uczniów polegało na zaśpiewaniu utworu "Na majówkę", którego słowa napisała Wanda Chotomska oraz przygotowaniu aranżacji. Celem zabawy była integracja uczniów oraz przełamanie tremy przed występami publicznymi. 

Kolejna część międzyklasowego konkursu "Kolorowy rok" polegała na ubraniu się na kolor zielony. Na 5 maja uczniowie przygotowali wyrazy, w których tytule pojawia się sylaba „zie”.

Czwarta część międzyklasowego konkursu "Kolorowy rok" polegała na ubraniu się na kolor czerwony lub różowy. Na 13 lutego uczniowie przygotowali piosenki, w których tytule pojawia się słowo „kocham” lub „miłość”.

Dnia 7 stycznia odbył się trzeci międzyklasowy konkurs pt. "Kolorowy rok". Przedstawiciele samorządu tym razem wybrali kolor niebieski, na który należało się ubrać w tym dniu, a zadanie dla całej klasy polegało na wypisaniu jak największej liczby imion na literę "n".

Dnia 1 grudnia odbyła się druga edycja międzyklasowego konkursu pt. "Kolorowy rok". Przedstawiciele samorządu tym razem wybrali kolor szary, na który należało się ubrać w tym dniu, a zadanie dla całej klasy polegało na wypisaniu jak największej liczby swierząt koloru szarego.

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami przedstawicieli SU, dnia 3 listopada (pierwszy dzień każdego miesiąca) odbył się międzyklasowy konkurs pt. "Kolorowy rok". Członkowie samorządu wybrali kolor żółty, na który należało się ubrać w tym dniu, a zadanie dla całej klasy polegało na wypisaniu jak największej liczby wyrazów z "ż".

Podczas pierwszego spotkania SU ustalono przydział funkcji dla poszczególnych przedstawicieli SU.

Lp. Nazwisko i imię ucznia      Funkcja Kontakt
 1.  Alan Pawłowski  Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 2.  Piotr Stasik  Zastępca przewodniczącego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 3.  Karolina Grzelak  Sekretarz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 4.    Skarbnik Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
5.  Agata Sikorska  Członek SU Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
6.  Krzysztof Fiołka  Członek SU Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
7.  Zuzanna Komorowska  Członek SU Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prezydium SU wybrało także, spośród nauczycieli, swojego opiekuna. Została nim ponownie p. Beata Zawisła - gratulacje!

Podczas pierwszego spotkania SU ustalono przydział funkcji dla poszczególnych przedstawicieli SU.

Lp. Nazwisko i imię ucznia      Funkcja Kontakt
 1. Martyna Anrczak  Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego
 2.    Zastępca przewodniczącego
 3.    Sekretarz
 4.    Skarbnik
5.    Członek SU
6.    Członek SU
7.    Członek SU

Prezydium SU wybrało także, spośród nauczycieli, swojego opiekuna p. Beata Fengler - gratulacje!

Regulamin Samorządu Uczniowskiego Stowarzyszenia Edukacyjnego Nasza Szkoła w Bachorzewie.

Back to top