Dnia 23 listopada w godzinach południowych odbyła się zabawa andrzejkowa z udziałem klasy I, II oraz III. O godzinie 17:00 spotkali się uczniowie klas starszych, aby sobie powróżyć, potańczyć i wspólnie spędzić wieczór. Obie imprezy rozpoczęły się w magicznym nastroju, gdzie oprócz dobrej zabawy przy muzyce młodsi z pomocą pań wróżyli sobie. Wróżby dla uczniów klas IV - VIII przygotowali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego.

Uczniowie mogli dowiedzieć się, co czeka ich w przyszłości, kto pierwszy wyjdzie za mąż lub się ożeni. Były tańce w parch oraz wiele innych zabaw, które zachęcały dzieci do współpracy i zdrowej rywalizacji. Nie zabrakło też wspólnej zabawy w tradycyjnym kółku.

„Andrzejki” były pełne radości, świetnej zabawy mile spędzonego czasu. Wszyscy uczestnicy byli zadowoleni i uśmiechnięci. Po andrzejkowych zabawach i tańcach przyszedł czas słodkości, które ufundował nasz SU.