Dnia 16.10.2015r. przedszkole w Bachorzewie odwiedził niezwykły gość – pan Jakub Wojdecki, który umilił nam ten szczególny dzień.Celem tego spotkania było propagowanie proekologicznych zachowań wśród najmłodszych oraz kształtowanie prawidłowych postaw wobec otaczającej przyrody.

Pan Jakub dostarczył naszym wychowankom wiedzy nt. pracy w lesie. Zaproszony gość zaprezentował dzieciom sprzęt niezbędny w tej pracy m.in. (korownik, wilgotnościomierz, kosa spalinowa, pilarka, średnicomierz, wysokościomierz itp.). Największą atrakcją wśród przedszkolaków było odgrywanie roli pilarza. Wychowankowie mieli możliwość przebrania się w specjalny strój pilarza i obsługi narzędzi. Dzieci wręczyły p. leśniczemu drobny upominek oraz umówiły się na kolejne spotkanie. Dzień ten był pełen niezapomnianych wrażeń.