20 października 2015r.odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka wychowanków grupy "Misiów". Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i taneczne oraz recytatorskie podczas krótkiej części artystycznej. Rodzice nagradzali wysiłki swych pociech brawami.

"Misie" wygłosiły tekst przysięgi i zostały pasowane przez Panią Dyrektor na przedszkolaka, dzięki czemu oficjalnie zostały włączone do społeczności przedszkolnej. Każde dziecko otrzymało również drobny upominek.

Dzieci zaprosiły rodziców do wspólnej zabawy. Odbyły się konkursy "Witaminowe" sprawdzające zmysł smaku i dotyku. Nie obyło się bez śpiewania piosenek, zabaw ruchowych i tanecznych, podczas których wszyscy wspaniale się bawili. Ukoronowaniem spotkania było wykonanie ludzika z owoców i warzyw. Wspólny czas osłodziły wypieki przygotowane przez rodziców.