Dnia 6 listopada 2019 r. w naszym przedszkolu odbyła się bardzo ważna uroczystość. Tego dnia, do naszej przedszkolnej społeczności, już oficjalnie, dołączyły “nowe Misie”. „Pasowanie na przedszkolaka" to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie.

Dużym wsparciem okazali się koledzy, którzy pasowani byli już drugi raz. Dzieci z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i prezentowały układy taneczne otrzymując od rodziców i zaproszonych gości gromkie brawa.

Po części artystycznej, za pomocą “czarodziejskiego ołówka”, Pani Dyrektor dokonała uroczystego “Aktu pasowania”, następnie każde dziecko otrzymało dyplom oraz prezent. Uwieńczeniem uroczystości był słodki poczęstunek. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców jak i nauczycielek.