20 listopada 2019r. “Misie” i “Tygryski”, na zaproszenie Pani Iwony Grodzkiej- Wojtaszak, odwiedziły szkołę. Celem wycieczki było obejrzenie przedstawienia teatralnego pt. “Baśń o trzech konikach”, które przygotował Teatr Animacji w Poznaniu. Na dzieci czekała pięknie przygotowana sala- zasłonięte okna, wygodne poduchy, miękkie dywany. Przedszkolaki oglądały przedstawienie na dużym ekranie tablicy interaktywnej.

Zanim rozpoczęło się przedstawienie Pani Iwona przybliżyła “Misiakom” i “Tygryskom” zasady kulturalnego zachowania w teatrze, a dzieci pochwaliły się swoimi doświadczeniami z udziału w przedstawieniach teatralnych. “Baśń o trzech konikach” to prosta opowiastka inspirowana motywami ludowymi i skierowana do młodszych dzieci. Przypomina nam, jak ważne jest to, by być sobą oraz że dobro, które ofiarujemy, zawsze do nas wróci. Dzieci były zachwycone przedstawieniem i opuszczały szkołę z uśmiechniętymi twarzami. Bardzo dziękujemy za zaproszenie oraz przygotowanie wszystkiego! Był to bardzo miło spędzony czas.