Dnia 13.11.2019 r. w przedszkolu w grupie „Tygryski” odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców pt. „Dom pełen niespodzianek”. Celem zajęć było zaprezentowanie przez dzieci zdobytych umiejętności i wiadomości. W zajęciach uczestniczyli rodzice oraz pani dyrektor. Powitaliśmy również niezwykłego gościa – „lalkę Zuzię”, która zaprosiła nas do zwiedzania zoo.

Było to szczególne zoo, ponieważ pod okienkami domku ukryły się zwierzątka. Ukazywały się one nam dopiero, gdy rozwiązywaliśmy kolejno zadania. Zadania dotyczyły działań matematycznych, polonistycznych, tanecznych i plastycznych. Dzieci bardzo chętnie i z dużym zaangażowaniem wykonywały polecenia. Rodzice bardzo licznie przybyli na zajęcia otwarte, gdzie mogli bezpośrednio doświadczać tego czym jest praca w przedszkolu, zaobserwować jak zachowują się i pracują ich dzieci.