Tradycyjnie, w ostatnie dni przed wakacjami w naszej szkole nie było typowych lekcji, ale i tak wiele się działo. Uczniowie wzięli udział w edukacyjnych akcjach "Jak nie czytam, jak czytam", "Żyję zdrowo - na sportowo", "Dzień Pustej klasy". Dzieci spędzały czas poza murami szkoły, wykonywały różne zadania przyrodnicze, wzięły udział w rozgrywkach sportowych, przygotowały zdrowe śniadanie, oglądały filmy, grały w gry planszowe, szydełkowały oraz poszły na lody.

Zamiast podręczników uczniowie do szkoły przynosili koce piknikowe, przekąski, ulubione książki, figurki lego, sprzęty sportowe. W ostatnim dniu wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami wybrali się do sklepu na lody. Pani Iwona zaprosiła również przyszłych pierwszoklasistów, aby zobaczyli swoją salę, w której będą się uczyć od września. Przedszkolaki wraz z trzecioklasistami wspólnie się integrowały oraz bawiły.

Ostatnie trzy dnie w naszej szkole były pełne atrakcji i dobrej zabawy oraz integracji.