Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą z bezwarunkową miłością, ciepłem i wszystkim, co najlepsze. Jak co roku, z okazji święta Babci i Dziadka, zaprosiliśmy wspaniałych gości na wspólne świętowanie. 22 stycznia 2020 roku, z uśmiechem na ustach, odwiedzili nasze przedszkole Dziadkowie “Misiaków” i “Tygrysków”.

Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi Przedszkola. Dzieci pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce. Starszaki zaprezentowały przedstawienie “Królowa Śniegu”. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi, następnie przedszkolaki zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, aby w szczególny sposób okazać szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie. “Misie” i “Tygryski” wręczyły Dziadkom samodzielnie wykonane prezenty.

Był to bardzo miły dzień, który dostarczył wiele radości zarówno dzieciom, jak i dziadkom.