Jak wiadomo 8 marca jest dniem szczególnym ze względu na przypadające święto, a mianowicie Dzień Kobiet. W naszym przedszkolu dzień ten był obchodzony dzień wcześniej tj. 7 marca. Radosna atmosfera panowała już od samego rana. Chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym. Tego dnia w przedszkolu panowała wesoła atmosfera.

Było można usłyszeć taneczną muzykę, w rytm której bawiły się zarówno dziewczynki jak i chłopcy. Wiele radości sprawiły dzieciom przygotowane z tej okazji konkursy i konkurencje. Mali panowie wręczyli swoim koleżankom upominki i symbolicznego tulipana. Każda z małych dam otrzymała również swój pierwszy ważny dokument, a mianowicie: "LEGITYMACJĘ SUPER DZIEWCZYNY". Duże Panie także otrzymały piękne kwiaty, za które bardzo dziękujemy.
Uroczystość zakończyła się słodkim i smacznym poczęstunkiem. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków, a zwłaszcza dziewczynek świadczyły o miło spędzonym czasie.