Święta Bożego Narodzenia to czas pełen miłości, radości, rodzinnego ciepła a także zadumy i refleksji. Przedszkolaki 21 grudnia, w świątecznym dla nich dniu, zaprosiły rodziców na spotkanie wigilijne.
Po uroczystym powitaniu gości przez Panią Dyrektor Beatę Fengler na scenę weszli mali aktorzy.

Dzieci z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzały swoje role. Przedszkolaki w tym roku wcieliły się w postacie elfów, pomocników św. Mikołaja. Wprowadziły wszystkich w świat pełen radości i świątecznej magii. Spektakl bogaty był w śpiew i tańce oraz improwizacje ruchowe do muzyki. Dzieci z najmłodszej grupy zaśpiewały również kolędę, zachęcając wszystkich zebranych do wspólnego śpiewu. Przedszkolaki wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane upominki.
Po części artystycznej wszyscy wspólnie zasiedli przy stole, by spróbować pysznych ciast. Cała uroczystość przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Był to czas pełen radości jak również integracji dzieci i rodziców z obu grup.