Dnia 15.01.2016r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Święto to na stałe zostało wpisane do naszego kalendarza imprez. Dziadkowie odgrywają bardzo ważną rolę w życiu każdego dziecka.

Chcemy okazać naszym najbliższym szacunek oraz podziękować im za miłość, cierpliwość i zrozumienie. Zaproszeni goście bardzo licznie przybyli na występ swoich wnucząt. Z ogromną dumą oglądali przedstawienie przygotowane przez przedszkolaków. Na twarzach naszych seniorów pojawił się uśmiech, radość ale także łzy wzruszenia.

Po części oficjalnej wychowankowie wręczyli swoim ukochanym Dziadkom drobne upominki. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Święto to było okazją do rozmów, dzielenia się wrażeniami jak również umocnienia więzi rodzinnych. Uważamy, iż dzień ten z pewnością na długo pozostanie w pamięci naszych wspaniałych gości.