Drodzy Uczniowie klas IV - VIII,

zgodnie z rozporządzeniem MEN od dnia 25 marca 2020r. rozpoczynamy lekcje online. Uczniowie klas IV - VIII będą korzystali z pakietu Office 365, tak jak do tej pory na lekcjach informatyki czy innych zajęciach. Przygotowaliśmy dla Was dwie instrukcje: dla uczniów korzystających z komputerów/laptopów oraz tych, którzy do nauki będą wykorzystywali urządzenia mobilna (telefony, tablety).

Instrukcja dla osób korzystających z komputerów:

1) logujemy się na stronie office.com

2) wpisujemy login i hasło otrzymane od nauczyciela informatyki. Login wygląda według następującego wzoru Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (WAŻNE! nie używamy polskich znaków oraz zdrobnień imion). Jeśli, Ktoś zgubił hasło, proszę o kontakt przez szkolny telefon komórkowy.