Dnia 20.09.2019r. wszystkie dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Bachorzewie obchodziły swoje święto „Dzień Przedszkolaka”. Dzień ten został wpisany na stałe do kalendarza imprez przedszkolnych. Tego dnia przedszkole zorganizowało moc atrakcji dla dzieci. Już od samego rana panowała wesoła atmosfera. Dzieci z dużą niecierpliwością oczekiwały na zabawę. Na początek wszyscy wspólnie odśpiewali hymn przedszkolaka, a następnie pląsali w tańcach przy muzyce.

Przedszkolaki z wymalowanymi buźkami brali chętnie udział w różnych konkursach: rzut woreczkiem do celu, przypinanie osiołkowi ogonka z zasłoniętymi oczami. Na dzieci czekała kolejna atrakcja – fotobudka, gdzie można było sobie zrobić zdjęcia z wesołymi gadżetami. W czasie imprezy był słodki poczęstunek, a w nagrodę za aktywny udział w zajęciach dzieci obejrzały bajkę. Na zakończenie imprezy dzieci otrzymały lizaki i pamiątkowe medale „super przedszkolaka”. Dzień ten dostarczył nam wielu miłych i niezapomnianych wrażeń.