Dnia 21 lutego 2019 r. odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Wspaniałymi aktorami okazali się uczniowie z klasy I, II oraz III. W pięknie udekorowanej sali dzieci przygotowały występ artystyczny. Na wstępie wychowawczyni klasy II przywitała wszystkich gości miłymi słowami. Jest to niezwykły dzień, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. Dzień pełen wzruszeń, uśmiechów, radości i łez.

Goście obejrzeli występy swoich wnuków i wnucząt. Dzieci poprzez wiersz, piosenkę i taniec mogły wyrazić swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Oklasków nie brakowało. Następnie obdarowały swoich ukochanych gości upominkami przygotowanymi własnoręcznie. Odbyły też się dla naszych gości liczne konkursy. Rodzice naszych pociech przygotowali również dla Nich poczęstunek w postaci kawy i ciasta.

Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Na zakończenie każda Babcia i każdy Dziadek mógł wykonać sobie zdjęcie z wesołymi rekwizytami w serduszkowej ramie. Szczęśliwe i rozgromione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólne spędzone chwile z wnukami.

Serdeczne podziękowania dla rodziców, którzy pomogli w przyjęciu, a także upiekli ciasta.