21 i 22 stycznia to wyjątkowe dni, gdyż wtedy swoje święto mają kochani Babcia i Dziadek. Jest to wyjątkowy czas, kiedy dziękujemy Im za troskę, opiekę, wspólnie spędzone chwile. W naszym przedszkolu, Dzień Babci i Dziadka, świętowaliśmy 14 lutego, w Walentynki- idealny dzień, aby okazać miłość i wdzięczność. Dzieci przygotowały dla zaproszonych gości specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły.

Niejednej babci i dziadkowi, łezka kręciła się w oku. Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek. W dalszej części przedszkolaki zaprosiły Dziadków do wspólnej zabawy i tańca. A na koniec tego wyjątkowego dnia “Misiaki” i “Tygryski” wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki.

Szczęśliwe twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Dziękujemy kochanym dziadkom za odwiedziny, do zobaczenia za rok!

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim mamom, które pomogły nam w przygotowaniach!