W dniu 13.11.2015r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród za udział w konkursie plastycznym pt. „Psiaki, kociaki i inne zwierzaki wokół nas”, zorganizowanym przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kultury i Oświaty na wsi – „Słoneczko” wraz z Publicznym Przedszkolem w Mieszkowie.

Celem uczestnictwa dzieci w konkursowych zmaganiach było: uwrażliwienie najmłodszych na piękno różnorodnych zjawisk i kształtowanie w nich zachowań proekologicznych.

Pani dyrektor powitała wszystkich gości i zaprosiła zebranych na występ artystyczny promujący przyrodę w wykonaniu przedszkolaków z przedszkola w Mieszkowie. Po części artystycznej wręczono wychowankom nagrody i dyplomy. Troje dzieci z naszego przedszkola otrzymało nagrody: Alicja Antczak, Nikodem Różański, Wojciech Urbaniak. Gościem specjalnym tej uroczystości była pani weterynarz Alicja Kużdżał, która podziękowała dzieciom za ich piękny występ. Zwróciła również uwagę, aby dbać i szanować zwierzęta, ponieważ mają one pozytywny wpływ na nasze środowisko. Podczas tej imprezy na wszystkich gości czekał słodki poczęstunek. Dzień ten był pełen wrażeń i emocji dla wychowanków z Niepublicznego Przedszkola w Bachorzewie.