66
Uczniów
8
Klas
36
Dziewczyn
31
Chłopców
8
Nauczycieli
3
Projekty

Już w pierwszym tygodniu nowego roku szkolnego, w ramach tzw. środy projektowej, rozpoczęła się realizacja scenariuszy "Wybieramy przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego", równolegle w klasach I - III oraz w IV - VI. Realizację projektów koordynowały pani Iwona Stasik oraz pani Elżbieta Bartkowiak i pani Beata Zawisła.

Na początku uczniowie zdiagnozowali swoje potrzeby w szkole, poznały podstawy prawne działania Samorządu Uczniowskiego (kl. IV - VI). Najwięcej emocji dostarczyło przygotowanie kampanii wyborczej, przygotowanie plakatów zachęcających do wyboru tego właśnie kandydata, ulotek, haseł itp. Na plakatach najczęściej pojawiajacą się obietnicą była organizacja konkursów oraz wycieczek.

24 września 2014 r. w godzinach 12:45 - 14:00 przeprowadzono wybory. Uczniowie poszczególnych klas, po podpisaniu się na liście uprawnionych do głosowania, otrzymali karty z nazwiskami reprezentantów z każdej klasy i oddali głos. Po głosowaniu komisja, w skład której weszli uczniowie, którzy nie byli kandydatami do SU, policzyła głosy oraz napisała protokół z wyborów.

W roku szkolnym w skład SU weszli:

Imię i nazwisko Klasa Uzyskane głosy
Paulina Hybiak VI 12
Agata Karolczak VI 8
Łucja Dastych I 5
Alan Pawłowski IV 5
Arkadiusz Kominek I 5
Alicja Urbaniak VI 4
Klaudia Pachciarek VI 3
Zofia Krysiak  II 3
Jagoda Kolarz IV 3
Łucja Zawisła II 2

Podczas pierwszego spotkania SU zagłosował na swojego opiekuna, ponownie wybrana została pani Beata Zawisła. Natomiast podczas spotkania z opiekunem wybrana została przewodnicząca SU - Paulina Hybiak. Gratulacje!

Samorządowi Uczniowskiemu życzymy nowych pomysłów i owocnej pracy.

Back to top