Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2018
Dnia 4 października 2018 roku w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. W drugiej połowie września uczniowie z klas IV - VIII wraz z wychowawcami ustalili osoby kandydujące do szkolnego samorządu. Kandydaci wybrali swój sztab wyborczy, który pomógł im przygotować plakaty wraz z programem wyborczym oraz ulotki.
W tajnych wyborach wzięli udział wszyscy uczniowie szkoły. Po zliczeniu głosów, ustalono, iż do samorządu w roku szkolnym 2018/2019 wejdą następujący uczniowie:
- Nikola Pawłowska
- Krzysztof Fiołka
- Alan Pawłowski
- Martyna Antczak
- Kacper Zawisła
- Amelia Kominek
- Zuzanna Szymczak
Nowo powołany Samorząd Uczniowski, wybrał opiekuna, którym została p. Beata Fengler. Gratulujemy Wszystkim i życzymy wytrwałości w realizacji planów ii wielu ciekawych pomysłów.
Oto nowy Samorząd Uczniowski:
- Przewodnicząca: Martyna Anrczak
- Zastępca:
- Sekretarz:
- Skarbnik:
- Członkowie:
- Utworzono .





