Uczniów
Dziewczyn
Chłopców
Nauczycieli

Protokół z posiedzenia Samorządu Uczniowskiego z dnia 12 marca 2015r.
Obecni: Arkadiusz Kominek, Łucja Dastych, Łucja Zawisła, Alan Pawłowski, Agata Karolczak, Klaudia Pachciarek, Alicja Urbaniak oraz opiekun SU - p. Beata Zawisła.

1. Przedstawienie porządku obrad i określenie kworum.
    P. Beata Zawisła powitała zgromadzonych i przedstawiła porządek obrad.
  2. Imprezy szkolne
    20 marca 2015r. odbędzie się przemarsz z okazji powitania wiosny. Wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami udadzą się na obchód ulicami Bachorzewa. Po powrocie odbędzie się palenie Marzanny wykonanej przez klasę III.
  3. Konkursy
    Osobą odpowiedzialną za przygotowanie ogłoszeń jest Alan Pawłowski.
    • Kwiatki - Dnia 20.03.2015r. każdy uczeń powinien przynieść do szkoły kwiatka wykonanego własnoręcznie.
    • Konkurs klasowy- okrzyki na powitanie wiosny - Do dnia 20.03.2015r. całą klasą trzeba wymyślić okrzyk na powitanie wiosny.
    • Najciekawsze przebranie - Dnia 20.03.2015r. do szkoły przychodzimy ubrani tak, jakbyśmy nigdy ubrani nie przyszli.
  4. Ustalono, iż od kwietnia zaczną się "Taneczne przerwy".

Na tym obrady zakończono.
Protokołowała: Klaudia Pachciarek