Uczniów
Dziewczyn
Chłopców
Nauczycieli

Protokół z posiedzenia Samorządu Uczniowskiego w dniu 25 listopada 2014 r.

Obecni: Paulina Hybiak, Agata Karolczak, Alicja Urbaniak, Klaudia Pachciarek, Jagoda Kolarz, Alan Pawłowski, Zofia Krysiak, Łucja Dastych, Arkadiusz Kominek oraz opiekun SU - p. Beata Zawisła.

1) Przedstawienie porządku obrad i określenie kworum
P. Beata Zawisła powitała zgromadzonych i przedstawiła porządek obrad.

2) Konkursy
Konkurs Bożonarodzeniowy:
Razem z panią dyrektor Beatą Fengler omówiliśmy zasady oraz etapy konkursu.
Konkurs odbędzie się w pierwszych trzech tygodniach grudnia.
Etapy:
1. Zaprojektowanie bombki.
2. Konkurs wiedzowy.
3. Napisanie wiersza lub opowiadania w charakterze zimowym.
Grupy muszą liczyć pięć osób, w tym trzy osoby ze starszych klas i dwie z młodszych.

Konkurs na zaśpiewanie kolędy:
Klasowy konkurs na śpiewanie kolędy lub pastorałki. Konkurs odbędzie się 19 grudnia. Uczestnicy powinni przygotować przebranie i odpowiednie rekwizyty. Można śpiewać z podkładem muzycznym lub bez.

Niepytani Mikołaje:
5 grudnia każdy, kto przyjdzie w czapce Mikołaja, będzie niepytany. Do napisania ogłoszenia zgłosiła się Agata Karolczak.

Kolorowy rok:
Na grudzień wybrano kolor szary. Zadaniem dodatkowym jest wymienienie jak najwięcej zwierząt, które są koloru szarego. Osobą odpowiedzialną za przygotowanie ogłoszenia wybrano Paulinę Hybiak.

Na tym obrady zakończono.

Protokołowała: Klaudia Pachciarek