Wychowankowie przedszkola oraz uczniowie, którzy stanęli na podium konkursu mieli okazję uczestniczyć w Practise Days 2015 organizowanym przez firmę DTA-Technik. Dzieci obejrzały ekspozycje wielu ciekawych maszyn służących do wykonywania technik bezykopowych. Była też możliwość zobaczenia prac wszystkich uczestników konkursu plastycznego "Techniki bezykopowe".

W kategorii wieku przedszkolnego pierwsze miejsce zajął Natan Pawłowski z grupy "Tygrysków". Miejsce drugie zdobyli Apolonia Derwich oraz Antoni Makowski z grupy "Misiów". Miejsce trzecie swoją pracą wywalczył Wojciech Urbaniak. W kategorii klas 1 - 3 na najwyższym miejscu podium stanął Krzysztof Wyzuj, drugie miejsce zajęła Nikola Pawłowska, a trzecie - Oliwia Różańska. Spośród najstarszych uczestników konkursu zwyciężyła Zuzanna Komorowska, drugie miejsce zajął Alan Pawłowski, natomiast trzecie miejsce przypadło  Agnieszce Boguszyńskiej. Wszystkie przedszkolaki otrzymały piękne upominki, a starsi koledzy rewelacyjne nagrody. Ukoronowaniem spotkania był niesamowity pokaz taekwondo grupy UKS Taekwondo Jarocin uczestników programu telewizyjnego "Mam talent".