...I zapachniało łąką, swobodą i beztroską. Ale, ale zanim poczuliśmy to wszystko, uroczyście podsumowaliśmy miniony rok szkolny, który dla jednych był dłuuugi, dla innych minął, jak powiew letniego wiatru. Bardzo pracowici otrzymali nagrodę w postaci książki - uczniowie klas starszych ponadto otrzymali świadectwo ukończenia klasy z wyróżnieniem.

Nagrody książkowe otrzymali:

• klasa I - Igor Pietrzak, Mikołaj Ludwikowski, Stanisław Zawisła.
  • Klasa II - Nikola Pawłowska, Oliwia Różańska, Maciej Szymczak, Anastazja Nowicka, Kacper Karolczak, Łucja Dastych.
  • klasa III - Łucja Zawisła, Zofia Krysiak, Zuzanna Szyba.
  • Nagrody książkowe i świadectwa z wyróżnieniem odebrali:
  • klasa IV - Martyna Antczak, Amelia Kominek, Oliwia Kolanowska, Zuzanna Komorowska i Agata Sikorska.
  • klasa V - Patryk Jankowski.
  • klasa VI - Karolina Grzelak i Marta Krawczyk.

Platynowy laur otrzymali: Tomasz Wardeński, Filip Pajdowski, Paweł Stasik i Karolina Grzelak.

Pani dyrektor podziękowała za pracę dzieciom, nauczycielom, obsłudze, zaangażowanym Rodzicom i życzyła wszystkim udanych i słonecznych wakacji.