27. listopada przebiegał w naszej szkole pod hasłem zabawy i wróżb. Przed południem uczniowie edukacji wczesnoszkolnej bawili się, próbując poznać swoją przyszłość. Po południu spotkali się wychowankowie klasy 4, 5 i 6, aby podczas dyskoteki andrzejkowej, dowiedzieć się o swym losie.

Każdy uczestnik zabawy z niecierpliwością czekał na wróżby. Wszyscy chcieli poznać imię swojego wybranka, sprawdzić, jaki będą mieli zawód, miejsce zamieszkania oraz co ich czeka w najbliższym czasie. Dziewczyny kibicowały chłopakom (i odwrotnie) podczas zabawy z butami, która miała przepowiedzieć najwcześniejszy ożenek czy zamążpójście. Okazało się, że jako pierwsi swój stan cywilny zmienią: Amelia Kominek, Marta Krawczyk oraz Piotr Stasik i Adam Wyduba. Uczniowie klas starszych mogli odwiedzić salon wróżek, w rolę których wcieliły się dziewczyny z klasy 6 - Klaudia, Paulina i Agata. Nie zabrakło również poczęstunku oraz dobrej muzyki, przy której wszyscy świetnie się bawili.