Dnia 14 września uczniowie klasy IV, V i VI wraz z wychowawcami udali się do JOK-u na spektakl muzyczny "Wzór na utwór". Na scenie wystąpili Agnieszka Mazur – prowadzenie, Magda Stefaniak – sopran, Krzysztof Baranowski – gitara, Jakub Czerski – fortepian, Maciej Czarnecki - perkusja.

Uczniowie do wiedzieli się, że muzyka składa się z wielu elementów (melodia, rytm i harmonia). Elementy te należy odpowiednio poskładać i dopasować, jak puzzle, aby powstał hit. Wszyscy wysłuchali różnych utworów m.in. W.A. Mozarta, J. Straussa, Lady Gagi, Deep Purple. Na zakończenie muzycy wykonali utwór, który był połączeniem trzech stylów z różnych epok.

Spotkanie wszystkim bardzo się podobało i czas szybko upłynął, a dzieci nagrodziły oklaskami występy.