Przedszkolaki bardzo chętnie i dość licznie wzięły udział w konkursie plastycznym pt. „W krainie polskich legend” organizowanym przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kultury i Oświaty na Wsi „Słoneczko” w Mieszkowie. Dzieci samodzielnie wykonały prace pod nadzorem nauczyciela. Konkurs skierowany był do dzieci 3-4, 5-6 letnich.

Celem było propagowanie idei czytania i organizacji zajęć inspirowanych literaturą, a także rozwijanie wyobraźni i pomysłowości dzieci. Jury wyróżniło dwie osoby z naszego przedszkola: Z. Krystkowiak i M. Górniak. Gratulujemy dziewczynkom i życzymy dalszych sukcesów.

Dnia 2. grudnia 2019r. Hanna Babiarz i Zoja Krystkowiak reprezentowały nasze przedszkole w XII Edycji Gminnego Konkursu pt. „Hej kolęda, kolęda” organizowanego przez Publiczne Przedszkole w Witaszycach. Hania zajęła II miejsce w konkursie prezentując pastorałkę pt. „Bosy pastuszek”, a Zoja Krystkowiak zajęła III miejsce w pastorałce „Aniołek najładniejszy” Dla dziewczynek występ był wielkim przeżyciem a zarazem okazją do zdobycia nowych doświadczeń. GRATULUJEMY dziewczynkom i życzymy dalszych sukcesów.