09 lutego 2016r. została zorganizowana w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie klas I-III zaprosili do Sali Domu Ludowego w Bachorzewie swoich najbliższych. Dzieci przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Nie zabrakło gromkiego „100 lat”, a także upominków zrobionych własnoręcznie przez najmłodszych.

Niejednej babci i dziadkowi, łezka kręciła się w oku. Szczęśliwe i rozpromienione twarze seniorów po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Następnie był czas na odrobinę śmiechu i wspólne zabawy wnuków z Dziadkami. Wychowawczynie przygotowały dla chętnych różne konkurencje, takie jak: dmuchanie balonów, struganie jabłek, taniec na gazecie, wiązanie krawatów, rozpoznawanie wnuków czy śpiewanie kołysanki. Wszyscy z uśmiechami na twarzach opuszczali nasze skromne progi. Dziękujemy za mile spędzone chwile i do zobaczenia za rok!