Już od kilku dni w przedszkolu było czuć zapach choinki i wypiekanych przez dzieci pierniczków. Oznaczało to, że zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. 21 grudnia 2017 r. dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Bachorzewie zaprosiły swoich rodziców na przedstawienie o tematyce bożonarodzeniowej. Przedszkolaki wcieliły się w role aniołków zwiastujących narodziny Pana Jezusa, pastuszków wędrujących do stajenki oraz choinek, pod którymi każde dziecko znajdzie dla siebie jakiś prezent.

Dzieci z dużym zaangażowaniem recytowały wiersze, oraz śpiewały kolędy i pastorałki. Po części artystycznej Misie i Tygryski wręczyły rodzicom wykonane przez siebie upominki oraz zaprosiły na słodki poczęstunek.

Kolejnego dnia, 22 grudnia, dzieci od rana przygotowywały sale do uroczystej wigilii. Przedszkolaki zasiadły do stołów przykrytych białym obrusem, złożyły sobie życzenia i podzieliły się opłatkiem. Po posiłku do dzieci zawitał Gwiazdor. Po wysłuchaniu kolęd w wykonaniu przedszkolaków miły gość wręczył Misiom i Tygryskom prezenty. Gwiazdor wraz z elfem przeczytał również dzieciom bajkę. Po wykonaniu pamiątkowych zdjęć, dzieci serdecznie pożegnały Gwiazdora mając nadzieje na szybkie ponowne spotkanie już 24 grudnia.