18 grudnia 2014 r. odbyło się spotkanie wigilijne w sali Domu Ludowego w Bachorzewie. Do świątecznego stołu zasiedli rodzice dzieci z grupy Misiów i Tygrysków. Na spotkanie przybyła również Pani dyrektor Beata Fengler, która powitała zebranych gości.

Dzieci przygotowały dla rodziców bogatą część artystyczną: recytowały wiersze, śpiewały kolędy i pastorałki oraz zaprezentowały krótkie układy taneczne. Spotkanie umiliła nastrojowa muzyka oraz świąteczne wypieki. Aniołki i mikołaje wręczyły rodzicom własnoręcznie przygotowane drobne upominki.

Następnego dnia z wizytą do przedszkolaków przybył Gwiazdor wraz ze swoją świtą: śnieżynkami, elfem i diabełkiem. Dzieci z  mocnym biciem serca i uśmiechem powitały gości. Nie obyło się bez śpiewania kolęd i pastorałek. Na zakończenie Gwiazdor wręczył wszystkim dzieciom piękne prezenty.