„Ja i moja rodzina” to tytuł konkurs plastycznego zorganizowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kultury i Oświaty na Wsi - „Słoneczko” w Mieszkowie. Celem konkursu było promowanie wartości rodziny w życiu każdego człowieka, kształtowanie zdrowego stylu życia w rodzinie jak również rozwijanie umiejętności wyrażania myśli i uczuć w formie plastycznej.

16 listopada 2016 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom. Nagrodzone zostały również prace wychowanków naszego przedszkola - Apolonii Derwich z grupy „Misiów” oraz Julii Szymczak z grupy „Tygrysków”. Po otrzymaniu dyplomów oraz upominków dziewczynki miały okazje obejrzeć przedstawienie w wykonaniu przedszkolaków z Publicznego Przedszkola w Mieszkowie. Mali aktorzy zaprezentowali „Rzepkę” J. Tuwima. Spotkanie umilił słodki poczęstunek.

Serdecznie gratulujemy laureatom!