Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka. 25 stycznia 2017 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka. Licznie przybyli goście zasiedli do przygotowanych dla nich stołów i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt.

Na twarzach dzieci widać zabawnych wierszy, tańców i śpiewu. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły było ogromną radość oraz skupienie. Przedszkolaki zaprezentowały programy artystyczne pełne wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Po części artystycznej dzieci wręczyły Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty oraz zaprosiły do wspólnej zabawy. Następnie wnuki wraz z Babciami oraz Dziadkami zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek.

Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!