Przejdź do głównej treści

Obchody Święta Niepodległości

Dnia 10 listopada wszyscy uczniowie spotkali się na sali Domu Ludowego by uczcić 104. rocznicę odzyskania niepodległości. Tego dnia wszyscy przyszli do szkoły ubrani na galowo, a ich stroje przyozdobiły biało-czerwone kotyliony lub flagi w barwach narodowych. Spotkanie rozpoczęło się od uroczystego odśpiewania czterech zwrotek hymnu narodowego.

Następnie wystąpili uczniowie z kółka teatralnego, przybliżając wszystkim najważniejsze wydarzenia z historii naszego kraju. Na zakończenie wszyscy wspólnie śpiewali pieśni o charakterze patriotycznym. Spotkanie przyczyniło się do głębszej refleksji nad tym wyjątkowym dla każdego Polaka świętem.

  • Utworzono .