Po raz kolejny mieliśmy okazję podziwiać występ teatralny rodziców naszych przedszkolaków oraz rodziców dzieci z klasy I. Tym razem z okazji Dnia Dziecka rodzice wraz z Paniami przygotowali muzyczno-teatralną niespodziankę. Było to przedstawienie pt. "Rzepka" Juliana Tuwima. Rodzice, którzy wzięli udział w inscenizacji wykazali się swoimi zdolnościami aktorskimi na wysokim poziomie. Głównym zadaniem występujących rodziców było przedstawienie charakteru postaci poprzez gest, ruch i przede wszystkim kostium.

Musimy przyznać, że rodzice wykazali się olbrzymią pomysłowością oraz wielką odwagą. Na efekt fajnej zabawy miała przede wszystkim wpływ właściwie dobrana muzyka do danej postaci. Wszystkie przedszkolaki były zachwycone występem i na pewno pozostanie on na długo w ich pamięci. Gościnnie zaproszone również były dzieci z klasy I wraz z wychowawcą. Dziękujemy naszym Aktorom - Rodzicom, którzy poświęcili swój czas na przygotowanie przedstawienia dla dzieci.

A0568_04
A0568_07