9 marca 2016 r. dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Bachorzewie odwiedziły redakcję "Gazety Jarocińskiej" oraz portalu jarocińska.pl.

Dzieci miały możliwość poznać historię gazety przedstawioną za pomocą komiksu, który chętnie kolorowały. Pani Anna Gogołkiewicz, zastępca redaktora naczelnego, przedstawiła małym gościom prace dziennikarzy oraz operatorów.

Przedszkolaki zwiedzając redakcję gazety, dowiedziały się, jak złożony jest proces powstawania tygodnika. Mogły również spróbować swoich sił w telewizji, prezentując prognozę pogody. Ogromną niespodzianką było szukanie swoich zdjęć w archiwalnych numerach „Gazety Jarocińskiej”. Dzieci otrzymały balony oraz pamiątkową kartę ze wspólnym zdjęciem.

Dzieci serdecznie podziękowały przedstawicielom „Gazety Jarocińskiej” za bardzo ciekawie spędzone przedpołudnie.