Dzień Dziecka był niezwykle emocjonującym dniem dla przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola w Bachorzewie. Od rana dzieci bawiły się w pięknie przystrojonej kolorowymi balonami i serpentynami sali. Po pysznym śniadanku na dzieci czekała niespodzianka przygotowana przez rodziców i nauczycieli.

Przedszkolaki zostały zaproszone na przedstawienie teatralne pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. Aktorami byli rodzice oraz trzy uczennice z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Bachorzewie. Dzieci w ogromnym skupieniu przeżywały bajkową historie Śnieżki. Dziewczynka ostrzeżona przez myśliwego ucieka przed złą Królową. W lesie znajduje chatkę krasnoludków, z którymi się zaprzyjaźnia. Jednak Królowa znajduje Śnieżkę i pod przebraniem staruszki częstuje ją zatrutym jabłkiem. Dziewczynę ratuje pocałunkiem Książe, który zabiera ją na swój zamek. Na zakończenie przedstawienia rodzice zaśpiewali piosenkę Majki Jeżowskiej ”Wszystkie dzieci nasze są” oraz złożyli przedszkolakom serdeczne życzenia. Następnie wniesiony został ogromny tort, a wszystkie dzieci otrzymały drobne upominki.

Po słodkim poczęstunku oraz pysznych owocach przedszkolaki zawitały na plac zabaw, na którym czekała na nie tajemnicza paczka z wielką kokardą. Po rozpakowaniu, ku uciesze dzieci, okazało się, że jest to przepiękny domek. Przedszkolaki z radością i zainteresowaniem oglądały nowy obiekt. Zabawom i śmiechom nie było końca.

Był to niezwykły Dzień Dziecka, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków.