W dniach 23 listopada oraz 24 listopada w naszej szkole odbyły się zabawy andrzejkowe. Wszyscy z chęcią i radością chcieli dowiedzieć się, jaka ich czeka przyszłość, jak będzie miał na imię wybranek oraz czy spełnią się marzenia.

W środę uczniowie klas młodszych wspólnie bawili się przy muzyce oraz śpiewali znane im przeboje. Natomiast kolejnego dnia na zabawie andrzejkowej w godzinach wieczornych spotkała się młodzież z klas IV - VI.  W międzyczasie odbywały się wróżby andrzejkowe. Dzieci wróżyły sobie, jaki zawód będą wykonywać, jak będzie miał na imię wybranek serca, dokąd pojadą na wymarzoną podróż. Uczniowie układając buty, sprawdzili, kto pierwszy wyjdzie za mąż/ ożeni się. Był też czas na odpoczynek i możliwość skonsumowania czegoś. Sponsorem słodkiego poczęstunku był Samorząd Uczniowski.

Wszyscy zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wrócili do domów i pytali, kiedy odbędą się kolejne takie spotkania.