Dnia 27.11.2023r. w grupie „Tygryski” odbyły się zajęcia pt. „Lubimy rozwiązywać zagadki” Współpraca nauczyciela z rodzicami jest bardzo ważnym czynnikiem prawidłowego funkcjonowania dziecka. Taka forma zajęć pozwala na integrację przedszkolaków, nauczyciela i rodziców. Podczas zajęć rodzice mogli zapoznać się ze sposobami pracy dydaktyczno-wychowawczej w placówce.

W czasie zajęć prezentowane były umiejętności dzieci zdobyte w przedszkolu. Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w zajęciach. Chętnie wykonywały zadania przygotowane przez nauczyciela. Dzieci układały puzzle, przeliczały, porównywały zbiory, rozwijały spostrzegawczość, wykonywały pracę plastyczną. Każde poprawnie rozwiązane zadanie pozwalało dzieciom odkryć element obrazka. Na zakończenie zajęć był słodki poczęstunek.