Dnia 2 czerwca w naszej szkole został zorganizowany Dzień Dziecka. Zajęcia rozpoczęły się od przywitania uczniów. Od rana uczniowie, podzieleni na mniejsze grupy, grali w gry planszowe, oglądali filmy. Następnie wszyscy przenieśli się na boiska szkole, gdzie przeprowadzono różnorodne gry i zabawy sportowe, które cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Najmłodsi grali w piłkę, jeździli na hulajnogach, rolkach i rowerach. Uczniowie klas IV - VI brali udział w konkurencjach sportowych, tanecznych i plastycznych. Najstarsi wychowankowie grali w gry, słuchali muzyki, urządzili sobie piknik oraz wybrali się na lody.

Wszystkie dzieci otrzymały również prezenty z łakociami ufundowane przez Radę Rodziców.

Dzień w szkole upłynął w miłej atmosferze. To był udany dzień, szkoda tylko, że Dzień Dziecka jest raz w roku…