31.05.2021 r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy święto wszystkich przedszkolaków - Dzień Dziecka. Misie i Tygryski otrzymały prezenty (gry, piłki i hula-hop) od wychowawców oraz paczki z łakociami od Rady Rodziców. Dużą niespodzianką dla dzieci były zabawy na świeżym powietrzu z animatorami. Przedszkolaki z zaangażowaniem i radością wykonywały postawione przed nimi zadania.

Tańczyły w rytm muzyki, bawiły się chustą animacyjna Klanza, łapały bańki. Na koniec każde dziecko otrzymało baloniki przedstawiające zwierzęta takie jak koty, psy, myszki oraz różne przedmioty. Czas umilały dzieciom smakołyki oraz zdrowe przekąski.
Serdeczne podziękowania dla rodziców, którzy wpłynęli na uatrakcyjnienie tego dnia.