Dnia 17 czerwca 2021 r. dzieci z klas I-IV pod opieką swoich nauczycielek wyjechały na wycieczkę do kina w Jarocinie na film animowany pt. „Tom i Jerry”. Dzieci po przybyciu do sali kinowej z niecierpliwością czekały na rozpoczęcie seansu. Przenieśliśmy się do Nowego Jorku, gdzie rozgrywały się perypetie bohaterów. Komedia wszystkim bardzo się podobała. Wszyscy wyszli z kina w wyśmienitych humorach.

Następnym punktem naszej wycieczki było muzeum - Spichlerz Polskiego Rocka. Po dotarciu na miejsce pani Julia oprowadziła nas po placówce. Opowiadała bardzo ciekawie o historii polskiej muzyki rockowej od lat 50 po czasy współczesne. Dzieci miały możliwość posłuchania różnej muzyki, obejrzenia stroju punku, płyt winylowych oraz kaset magnetofonowych. Wszystkim wizyta w Spichlerzu bardzo się podobała. Dzień był upalny, więc Panie postanowiły zrobić dzieciom niespodziankę i wszyscy całą grupą udaliśmy się na pyszne lody. Po krótkim odpoczynku pieszo wyruszyliśmy do parku. Podopieczni spędzili aktywnie czas na polanie przy Pałacu Radolińskich. Był to dzień pełen atrakcji i wrażeń. W wyśmienitych humorach wszyscy wróciliśmy do naszej szkoły.