„Misie” i „Tygryski” przygotowały swoim rodzicom miłą niespodziankę. Za pośrednictwem komunikatora internetowego przesłano rodzicom nagrane wcześniej występy. Występy bardzo się podobały rodzicom i dostarczyły im wielu wzruszeń. Dnia 23.06.2021r. grupa „Tygrysków” w strojach hawajskich przeniosła się na chwilę do tropików do krainy słońca i powiewu letniego wiatru.

Hawajskie dziewczyny zatańczyły do piosenki „Waka, waka”, a chłopcy „Gangam style”. Dzieci recytowały wierszyki i śpiewały piosenki. Kolejnego dnia, czyli 24.06.2021r. grupa młodsza „Misie” przeniosła się do „Krainy Krasnoludków”. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytując wierszyki, piosenki, tańce.

Natomiast 25.06.2021r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. Spotkanie odbyło się na świeżym powietrzu. Pani dyrektor powitała zaproszonych rodziców, skierowała do nich słowa uznania oraz podziękowała za okazane wsparcie i zaangażowanie. Pani dyrektor wręczyła przedszkolakom dyplomy i życzyła słonecznych wakacji. Natomiast dzieci obdarowały swoich rodziców drobnymi upominkami. Po części oficjalnej wszyscy częstowali się smacznymi wypiekami przygotowanymi przez rodziców. Niespodzianką dla dzieci były atrakcje: dmuchańce i wóz z kulkami. Pogoda dopisała nam tego dnia.