Dnia 27 września 2024 r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2024/2025. Przed wyborami odbyła się kampania wyborcza, podczas której kandydaci z klas IV - VIII przygotowali i rozwiesili plakaty wyborcze.  Dzięki plakatom pozostali uczniowie mogli zapoznać się z programem oraz hasłami wyborczymi. W tym roku szkolnym swoje kandydatury zgłosili: Mateusz A., Wojciech J., Jan G., Emma M., Bartosz B. i Michalina G.

Przed wyborami, dnia 24 września, odbyła się debata wyborcza, podczas której kandydaci zaprezentowali całej społeczności szkolnej swoje pomysły na to, aby w szkole było ciekawie, miło i atrakcyjnie. Na zakończenie uczniowie mogli kierować pytania do kandydatów, dopytując o szczegóły dotyczące poszczególnych programów.

W wyborach wzięło udział 70 uczniów, oddano 69 ważnych głosów i 1 głos nieważny. W wyniku wyborów poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów:

1. Mateusz - 37 głosów
  2. Wojciech  - 4 głosy
  3. Jan - 2 głosy
  4. Emma - 4 głosy
  5. Bartosz - 16 głosów
  6. Michalina - 6 głosów

Przedstawiciele SU wybrali swojego opiekuna, którym została pani Daria Cieślak.

Pełniącym rolę przedstawicieli uczniów członkom Samorządu Uczniowskiego życzymy powodzenia i wytrwałości w realizacji wielu ciekawych działań!