25 listopada klasa I – III uczestniczyła w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło ze swoim „milutkim przyjacielem”. Wszystkie były śliczne i wyjątkowe. Dzieci zapoznały się z historią Pluszowego Misia. Dowiedziały się, że jego historia rozpoczęła się w 1902 roku za sprawą Prezydenta Stanów Zjednoczonych - Theodore Roosevelta, który wybrał się z przyjaciółmi na polowanie, podczas którego został postrzelony mały niedźwiadek.

Wrażliwość Prezydenta sprawiła, że uwolniono małego misia. Fakt ten wszyscy przyjęli z ulgą i radością. Przeprowadzono krótki quiz, w którym dzieci wykazały się ogromnym zaangażowaniem, pomysłowością i wspaniałą pamięcią. Nie mogło również zabraknąć zabawy tanecznej przy piosence „Jadą , jadą misie”, pracy plastycznej, konkursu na najmniejszego i największego misia oraz wyjadania miodu na czas.

Dzieci zostały nagodzone medalem oraz dyplomem.

Dzień Pluszowego Misia dostarczył wszystkim uczestnikom radosnych przeżyć i wspaniałych emocji. Był niezwykłym i radosnym wydarzeniem, pełnym niezapomnianych wrażeń.