W sobotę, 20 listopada, chętni uczniowie wraz z rodzicami przyłączyli się do akcji "20 drzew na 20-lecie Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Bachorzewie". Początkowo mieliśmy posadzić 20 drzew, jednak akcja rozrosła się do większych rozmiarów i ostatecznie uczestnicy posadzili 100 grabów oraz 20 innych drzew liściastych (lipy, brzozy, daglezje) na terenie naszej szkoły.

Po wytyczeniu miejsc na posadzenie grabowego żywopłotu, wszyscy z entuzjazmem zabrali się do pracy. W ruch poszły miary, szpadle, grabie oraz konewki i w ciągu 1 godziny wszystkie drzewa zostały posadzone. Teren został pięknie zagrabiony i posprzątany, a drzewka podlane.

Posadzone drzewa pięknie ozdobią teren wokół szkoły, dadzą cień i wytchnienie w upalne dni.

Dziękujemy Rodzicom oraz Uczniom za zaangażowanie w pracę i poświęcony czas. Dodatkowo Rodzicom Leny i Wiktora dziękujemy za dostarczenie dodatkowych drzew.