25.05.2015r. uczniowie naszej szkoły oraz dzieci z przedszkola spotkały się z wyczekiwanymi aktorami z Filharmonii Pomysłów. Tym razem spektakl zatytułowany „Pif- paf city” przedstawiał historię młodej kowbojki. Dziewczyna o imieniu Betty przeniosła dzieci w świat country. Przy pomocy gitary elektrycznej i basowej wszyscy mieli okazję posłuchać kowbojskiej muzyki.

Betty opowiedziała dzieciom o zadaniach, które powierzył jej do wykonania dziadek, kiedy była dzieckiem. Chciał sprawdzić czy zasługuje ona na miano prawdziwej kowbojki. Wtedy jeszcze mała dziewczynka bez problemu poradziła sobie z zadaniami, przez co dziadek był z niej bardzo dumny. W czasie przedstawienia dzieci nauczyły się kowbojskiego tańca, wszystkie przygody małej Betty głęboko przeżywały i jej dopingowały. Każdy z uśmiechem na twarzy i zadowoleniem opuszczał salę Domu Ludowego, wszyscy z radością czekają na kolejne przedstawienie.