W piątek - 25 czerwca - uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021 rozpoczęło się od krótkiej części artystycznej przygotowanej przez ósmoklasistów. Następnie głos zabrała pani dyrektor Beata Fengler, która podsumowała kończący się rok szkolny. Podziękowała dzieciom, rodzicom i nauczycielom za cierpliwość, wyrozumiałość i realizację zadań pomimo trudnej sytuacji.

Pani Beata wyróżniła uczniów biorących udział w konkursach, przyznała i przekazała złote i platynowe laury oraz nagrody książkowe za wysokie wyniki w nauce. Następnie uczniowie otrzymali dyplomy za wzorową frekwencję, za czytelnictwo, za pracę w Samorządzie Uczniowskim. Zgodnie z tradycją rozstrzygnięto i przyznano dyplom dla najlepszego kolegi i koleżanki w szkole. W tym roku zwyciężyli: Iwona P. oraz Szymon W. Były również podziękowania dla rodziców za aktywną pracę na rzecz szkoły.

Na zakończenie pani dyrektor, życząc udanych i bezpiecznych wakacji, zaprosiła uczniów na ostatnie spotkanie z wychowawcami w tym roku szkolnym. W klasach wychowankowie otrzymali świadectwa.