Dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Bachorzewie wzięły udział w konkursie wielkanocnym pod hasłem: „Pisanki, kraszanki, jaja wielkanocne” zorganizowanym przez Niepubliczne Przedszkole w Łuszczanowie. Rozgrywki skierowano do dzieci 3-4, 5-6 letnich.

Celem konkursu było kultywowanie tradycji wielkanocnych, poznanie obyczajów i zastosowanie różnorodnych technik plastycznych w zdobieniu pisanek. Jajka dekorowano dowolną techniką. Natan Pawłowski z grupy „Misie” zajął II miejsce w tym konkursie. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 31.03.2015r. w przedszkolu organizatora. Nasz laureat otrzymał nagrodę rzeczową oraz dyplom. Pozostali uczestnicy konkursu dostali pamiątkowe kolorowanki i dyplomy za udział.